WikiWiex.com

Pot complot sub un baldachin făcut în proprietate, nu este de cumpărare?

Întrebarea de la Vladimir Eremin

Bună ziua. Am închiriat aproximativ trei acri de teren, care este înconjurat de mină de teren. Rent a fost alocată pentru construcția adăpostului, fără drept la construirea unei structuri aprofundate, de capital (care nu-mi pasă). Pot aranja dreptul de proprietate asupra terenurilor, nu cumpără? (Costul inventarului de 3.000.000 ruble, este o oroare!)

Răspunsul la un expert

naves10
Buna ziua, repet, eu - un constructor, nu un avocat, iar această întrebare ar fi mai bine să contactați Clerk, care și va ajuta la rezolvarea.

Cu toate acestea, căutarea de informații cu privire la această problemă, dau opinia mea:

Conținutul fără bani este imposibilă, acest lucru pur și simplu nu se întâmplă. In cazul tau, răscumpărarea este posibil pentru inventar, sau altfel - prin licitație, în cazul în care prețul poate fi mult mai mic. Cu toate acestea, aici freca - administrația este puțin probabil să convină asupra unei astfel;

Va fi o soluție mai bună pentru închirierea pe termen lung, site-uri mai mult de utilizare în afară de tine, nimeni nu poate, motiv pentru care administrarea pe această temă veți întâlni cu siguranță.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Aspect după reconstrucție garajAspect după reconstrucție garaj
Articolul 1118 din Codul civil: moștenire terenArticolul 1118 din Codul civil: moștenire teren
În încălcarea legii a fost alocată teren pentru construcția de garajeÎn încălcarea legii a fost alocată teren pentru construcția de garaje
Cum să atragă proprietate asupra terenurilorCum să atragă proprietate asupra terenurilor
Efectuarea de metal din garajEfectuarea de metal din garaj
Înregistrarea drepturilor de proprietateÎnregistrarea drepturilor de proprietate
Legalizarea de proprietate a garajuluiLegalizarea de proprietate a garajului
Înregistrarea proprietății garajÎnregistrarea proprietății garaj
Vânzare garaj după intrarea într-o moștenireVânzare garaj după intrarea într-o moștenire
Garaje transfer coajăGaraje transfer coajă
» » » Pot complot sub un baldachin făcut în proprietate, nu este de cumpărare?

WikiWiex.com
Reparații Construcție Materiale de construcții Instrumente Baie Arbore Casa Uşi Produse din piatra Cămin Canalizare Case Frame Clima în casă Forjare Amenajare a teritoriului Scară Tehnica sanitara Sudare Bine Marchiză Sere Se încălzește în casă Terasă Tuburi Feng Shui Finanțe Electricitate