WikiWiex.com

Dacă și cum să echipeze podea de auto-nivelare direct pe sol?

Alo

Video pe Culori "podea de auto-nivelare" "- Polimerstoun-2"

Cum de a dota podea de auto-nivelare direct pe sol

Construcția de podea de auto-nivelare

Video pe tema „Sex pe teren cu rambleu lut expandat“

Răspunsul la întrebarea dumneavoastră este fără echivoc - nu cravată pe care nu se poate face. Să începem cu faptul că acoperirea va pur și simplu nu adera la argila - aceste tipuri de substanțe sunt incompatibile.

Și imaginați-vă cum ai de gând să nivel acest tip de acoperire? Dar aliniere - acest tip de dispozitiv de important sex.

Aceste pardoseli sunt aranjate în mai multe straturi, care sunt ferm stabilite, devin complet din plastic.

Video pe „noduri în podea pe teren. Șapă fundație. GC și cravată“

Și ce avem în cele din urmă? grupată umplere podea un strat subțire pe suprafața accidentat a argilei (perfect aliniați nu primiți), ne vom asigura că podeaua va fi împărțită la locul fracturii.



Și va fi o pierdere colosală de bani, și-a petrecut nervii care vin din reparații necesare, demontarea capacului răsfățat. este necesar pentru tine?

Deci, amintiți-vă - asigurați-vă că pentru a face sapa! Acei câțiva centimetri pe care doriți să câștige în viitor, la doar cateva luni, va necesita înlocuirea de capital, și să se întoarcă din nou la baza de beton.

La opțiunea dumneavoastră va trebui să citiți cu atenție unele dintre pozițiile noastre, și anume nota la parterul dispozitivului, și apoi - pentru a lega totul subtilitate, și în cele din urmă, podele de inundații - Cred că nu este de neînțeles.

Related Videos „Arbolit. Arbolita Aplicarea în pardoseli pe teren? Creșterea pereților de inerție“

Și totuși, dacă nu există nici pentru problema ta nuanță caracteristică, am scrie, voi fi fericit să răspundă.

Și sper că veți asculta recomandările mele, așa că, din păcate, în fiecare zi, eu sunt un martor al modului în care oamenii, în virtutea unei anumite ignoranță de încercarea de a economisi bani, dar în cele din urmă - să plătească de două ori.

Constructii - aceasta este, de asemenea, un fel de știință, care ia în considerare atât chimie și fizică, și, dacă aveți unele momente când aparatul dor, nu fi surprins atunci când rezultatul nu este așa, așa cum ne-am dori.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Podea Șapă de garajPodea Șapă de garaj
Etaje 3D: dispozitivul cu mâinileEtaje 3D: dispozitivul cu mâinile
Pardoselile din beton în garajPardoselile din beton în garaj
Etaje POLYFLEX 1101Etaje POLYFLEX 1101
Cum de a alege o podea de auto-nivelareCum de a alege o podea de auto-nivelare
Aliniați podeaua caseiAliniați podeaua casei
Nivelarea podea în garajNivelarea podea în garaj
Despre pardoseli vrac într-o casă de lemnDespre pardoseli vrac într-o casă de lemn
Nivelare podea MetodeNivelare podea Metode
Încălzirea pardoselii pentru un garajÎncălzirea pardoselii pentru un garaj
» » » Dacă și cum să echipeze podea de auto-nivelare direct pe sol?

WikiWiex.com
Reparații Construcție Materiale de construcții Instrumente Baie Arbore Casa Uşi Produse din piatra Cămin Canalizare Case Frame Clima în casă Forjare Amenajare a teritoriului Scară Tehnica sanitara Sudare Bine Marchiză Sere Se încălzește în casă Terasă Tuburi Feng Shui Finanțe Electricitate